Vícedílné obrazy

Zevšedněl vám současný interiér domácích či kancelářských prostor? Chcete těmto místnostem vdechnout nový život a obohatit je o moderní vícedílné obrazy?

Barvy do kanceláře

Barvy kanceláře ovlivňují naši psychiku více, než bychom očekávali.

Barvy do kuchyně

Škála barev vhodných pro fotoobrazy respektive obrazy do kuchyně je velmi široká, přesto doporučujeme jednu z barev do kuchyně zcela vynechat, a to zelenou.

Barvy do ložnice

Kombinace barev do ložnice by měla být založena na světlých, studených odstínech modré, zelené a fialové barvy, které navozují uvolněnou atmosféru.

Barvy do obýváku

Obývací pokoj považujeme za hlavní společenskou místnost bytu či domu, neboť se zde denně setkává celá rodina, přivádíme sem přátele a návštěvy.

Kombinace barev

Nejste si jistí, jak barevně sladit interiér vašeho bytu či domu, hledáte inspiraci nebo jednoduše máte už dost bílých stěn? Oživte prostor vašeho domova obrazy na plátně a dejte vašemu domovu opravdovou hodnotu.

Třídílné obrazy

Třídílné obrazy se staly během několika posledních let ozdobou mnohých domácností a poměrně výraznou ikonou jakéhokoliv interiéru.

Trendy v interiérovém designu

Nejnovější trendy interiérového designu se zaměřují na funkcionalismus s prvky retra. V duchu jednoduchosti, elegance a vzdušnosti prostoru se orientujeme na funkční vlastnosti, nicméně neopomíjíme vizuální stránku.

Obrazy do kanceláře

Obraz do kanceláře je jednoduchým, avšak velice účinným nástrojem, jak zútulnit pracovní prostor a zároveň psychologicky podpořit pracovní výkon

Obrazy do kuchyne

Kuchyně v současnosti není pouze prostorem pro vaření, její součástí bývá obvykle také jídelna, často je propojená i s obývacím pokojem.

Obrazy do ložnice

Ložnice je hlavním místem odpočinku a relaxace.

Obrazy do obyváku

Obývací pokoj je dominantní místností bytu či domu. Každý den se v něm setkává celá rodina, zveme do ní naše přátele a návštěvy, je tedy hlavní společenskou částí bytu.

Zavřít

Kontaktní formulář

Informce o zpracovaní osobních údajů

Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Kliknutím na tento odkaz můžete zjistit více. OK